Działka budowlana, 3 999 m2, Sobótka

Działka budowlana na sprzedaż, Sobótka

Cena: 1 800 000 PLN

450 PLN/m2

Opis

Działki w Sobótce z pozwoleniem na budowę Domu Seniora.   
Opis działki:
Działki położone są w miejscowości Sobótka w południowo-wschodniej części miasta. Odległość od centrum to około 700 m. W pobliżu znajduje się hotel Sobotel Hotel & SPA - centrum konferencyjne, parking, obiekty sportowe, inwestycja apartamentowa Lokum Monte oraz szlak turystyczny w kierunku góry Ślęża.
Kształt pierwszej działki zbliżony do trójkąta, natomiast kształt drugiej działki - nieregularny wielokąt. Działki graniczą ze sobą, są niezabudowane, niezagospodarowane i nieogrodzone. Mają możliwość uzbrojenia w urządzenia infrastruktury technicznej: instalację wodno-kanalizacyjną, energetyczną, gazową i teleinformatyczną, które to są przy działce. 
Nieruchomość ma bezpośredni dostęp do drogi publicznej o nawierzchni asfaltowej.
Projektowany budynek będzie domem opieki osób starszych ( Dom Seniora ) i jest obiektem wolnostojącym. Jest to budynek zamieszkania zbiorowego i użyteczności publicznej przeznaczony przede wszystkim do użytku ludzi o ograniczonej zdolności poruszania się. 
Liczba kondygnacji: 3 kondygnacje naziemne
Powierzchnia użytkowa: 1431,56 mkw
Powierzchnia całkowita: 2350,0 mkw
Geometria dachu: dach płaski 
Maksymalna liczba miejsc w domu wynosi: 99
Modernistyczna bryła budynku będzie jednolita o dużych oknach zlokalizowanych w ścisłym rytmie. Budynek zawiera elementy architektoniczne takie jak: odcięcie kompozycyjne parteru, balkony, podcienie, daszki. Elewacja i elementy projektowane w wyraźnych, stonowanych kolorach. Elewacje zostaną wykończone tynkiem cienkowarstwowym. 
Trzykondygnacyjny budynek składa się z części mieszkalnej zawierającej pokoje mieszkalne zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze oraz części wspólnego użytkowania, usług towarzyszących funkcji obiektu i zaplecza technicznego zlokalizowanych na parterze. Wszystkie kondygnacje są skomunikowane poprzez korytarze, dwie klatki schodowe oraz dwie windy. 
Wejście główne o walorach reprezentacyjnych zlokalizowane jest na parterze w centralnej części budynku od strony ul. Armii Krajowej. Od strony podwórka zlokalizowana została jadalnia z możliwością bezpośredniego wyjścia na podwórko. 
Od strony zachodniej budynku na parterze zostały zlokalizowane pomieszczenia techniczne oraz zaplecze kuchenne. 
Przy zachodnim wejściu technicznym będzie zatoczka dla samochodów dostawczych oraz wiata gospodarcza z wydzieloną częścią śmietnikową. 
W centralnej i wschodniej części budynku na parterze zostały zlokalizowane pomieszczenia towarzyszące funkcji obiektu. Od strony wschodniej na parterze zlokalizowany jest  pokój. Układ wszystkich kondygnacji - korytarzowy. 
Zdecydowana większość okien pokoi mieszkalnych jest lokalizowana od strony południowej budynku, ale również od strony wschodniej i zachodniej.  
Od strony północnej na piętrach znajdują się pomieszczenia towarzyszące funkcji obiektu. Na parterze przy wejściu głównym i jadalni będą tarasy. 
Na piętrze pierwszym będzie zlokalizowany taras na stropodachu, balkon i loggia. Na piętrze drugim będzie zlokalizowany balkon i loggia.

Cena 1 800 000 zł netto. 
Zapraszam po szczegóły. 
`Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.`

MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas 🙂
.
Oferta nr 1080369 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1080369
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 800 000 PLN
Cena za m2 450 PLN
Powierzchnia 3 999 m2
Miejscowość Sobótka
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Armii Krajowej
Powiat wrocławski
Gmina Sobótka
Własność własność
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie brak
Kształt działki nieregularny
Położony w w mieście poza centrum