Mieszkanie, 56 m2, Wrocław

Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Fabryczna

Cena: 499 000 PLN

8 962 PLN/m2

Jarosław Wójtowicz
nr licencji: 1482
539106305
Jaroslaw.wojtowicz@maladahome.pl

Opis

Wrocław l Pilczyce l  Ulica Murarska l Linie tramwajowe
Zielone sąsiedztwo l Park Zachodni l  Staw Pilczycki 
Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej.
Kupujący NIE PŁACI PROWIZJI. Wynagrodzenia pośrednika pokrywa Sprzedający.

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,68 m2 w malowniczej lokalizacji - przy ulicy Murarskiej na osiedlu Pilczyce we Wrocławiu.
Mieszkanie posiada 3 osobne pokoje i oddzielną, jasną kuchnię. Dzięki funkcjonalnemu układowi przestrzennemu, jest znakomitą propozycją zarówno dla rodzin, jak i dla inwestujących w mieszkania na wynajem.
Znakomita lokalizacja stanowi wielki atut mieszkania - znajduje się ono blisko dwóch linii tramwajowych, dodatkowo jest dostępnych około 10 linii autobusowych w promieniu 500-600 metrów. Dojazd do placu Jana Pawła II komunikacją miejską zajmuje około 15 minut.
Mieszkanie jest położone na terenie otoczonym zielenią. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się skwery, trawniki, tereny zadrzewione i ocienione. Bardzo blisko jest do Stawu Pilczyckiego, niedaleko również do Parku Zachodniego - jednego z największych parków i miejsc wypoczynku we Wrocławiu.
Dostęp do dróg rowerowych. Kolejny atut mieszkania. Sieć dróg rowerowych przebiega przez ulicę Lotniczą i ulicę Pilczycką - można drogami rowerowymi dotrzeć na Osobowice i na wały nad Odrą, do centrum miasta albo do Stabłowic i urokliwych Pracz Odrzańskich.
Obiekty sportowe w okolicy: Stadion Wrocław, boiska, korty tenisowe, siłownie, fitnessm basen, nieco dalej: Hala Orbita.
Usługi i handel: zaledwie kilometr dzieli przyszłego właściciela od dużych obiektów handlowych, m.in. hali Tęcza. Na sąsiednim osiedlu Gądów Mały znajdują się sklepy wielkopowierzchniowe dużych sieci handlowych. 3 kilometry od mieszkania znajduje się Centrum Handlowe Magnolia Park (w tym m.in. Castorama, Decathlon). Na terenie osiedla znajduje się kilka lokalnie działających sklepów, punktów usługowych. Sklepy wielkopowierzchniowe, usługi i handel są dostępne także na osiedlu Kozanów.
Edukacja i nauka: w rejonie osiedli Pilczyce, Kozanów, Gądów Mały, Popowice są dostępne żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, Liceum Ogólnokształcące nr VI, kilka prywatnych uczelni.
ATUTY MIESZKANIA:
  • funkcjonalny układ: osobne 3 pokoje, oddzielna, jasna kuchnia;
  • łazienka z oknem: coraz bardziej poszukiwana cecha mieszkania;
  • sprawne instalacje;
  • duże możliwości aranżacyjne: mieszkanie łatwe do przystosowania, przearanżowania lub ewentualnego remontu - głównie dzięki przejrzystemu rozkładowi pomieszczeń;
  • drewniane okna nowego typu: przyjazny i naturalny materiał użyty w realizacji stolarki okiennej w mieszkaniu;
  • mieszkanie tanie w utrzymaniu: czynsz do wspólnoty mieszkaniowej wynosi około 510,00 zł.

Zachęcam do kontaktu i zapraszam na prezentację.
Jarosław Wójtowicz
Manager zespołu l MALADA Home
tel. +539 106 305
Licencjonowany pośrednik
Licencja KIGN nr 1482
*Informacje podane w ogłoszeniu są oparte na dokumentach i oświadczeniach Sprzedającego i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz innych przepisów. Treść ogłoszenia jest przygotowana z zachowaniem staranności i dokładności, jednak powinna zostać niezależnie zweryfikowana.

MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas 🙂
.
Oferta nr 1530369 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1530369
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 499 000 PLN
Cena za m2 8 962 PLN
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Liczba pięter 2
Powierzchnia 56 m2
Miejscowość Wrocław
Dzielnica Fabryczna
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle Murarska
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Własność własność
Opłaty 510.00
Rok budowy 1930
Ogrzewanie gazowe
Dojazd asfaltowa/kostka
Materiał cegła
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe drewniane