Lokal użytkowy, 300 m2, Wrocław

Lokal użytkowy na wynajem, Wrocław

Wynajem: 9 999 PLN

Opis

Lokal usługowy na wynajem o powierzchni 280 mkw zlokalizowany w budynku z 1998 roku, przy ulicy Galla Anonima, na granicy dzielnic Śródmieście i Psie Pole, na osiedlu Karłowice - Różanka. Doskonałe miejsce do prowadzenia działalności, z uwagi na bliskość Centrum miasta oraz bardzo szybki dojazd w każdą część Wrocławia, zarówno własnym autem, jak i transportem publicznym. 
Ulica Galla Anonima jest ulicą dwukierunkową z dostępem do miejsc postojowych zlokalizowanych na całej jej długości po obu jej stronach, sąsiadująca z Odrą, która odcina inwestycję od hałasu i zgiełku miasta, dając dodatkowo możliwość spacerów wzdłuż jej bulwarów. Ze względu na sąsiedztwo ulic Jedności Narodowej i alei Marcina Kromera jest bardzo dobrze widoczny z zewnątrz. 
Główna jego część usytuowana jest na parterze budynku, która wraz z antresolą tworzy ogromną prawie dwustumetrową salę sprzedażową. Na I piętrze zostały zlokalizowane pomieszczenia biurowo-socjalne, a na poziomie -1 zlokalizowana jest piwnica, którą można dowolnie przeznaczyć na kolejną część sprzedażową bądź magazynową.
Lokal jest zaopatrzony we wszystkie media miejskie, tj. ogrzewanie, kanalizację, wodę oraz prąd.

Opis szczegółowy:
Poziom 0, to główna sala sprzedażowa o powierzchni ponad 180 mkw wraz z pomieszczeniem socjalnym oraz małą toaletą. Na całej długości lokalu znajdują się wysokie witryny wraz z roletami antywłamaniowymi, dzięki czemu lokal jest bardzo dobrze widoczny z daleka, jak i również dobrze zabezpieczony. Na głównej sali dobudowana została antresola o powierzchni 16 mkw, która uzupełnia powierzchnię sprzedażową, dając jeszcze więcej możliwości aranżacji całego lokalu. 
Poziom 1, to pomieszczenie biurowe o powierzchni 36 mkw, które można dodatkowo podzielić na mniejsze, hall, kuchnia, toaleta oraz pomieszczenia techniczne o łącznej powierzchni około 30 mkw. Na I piętrze znajduje się dodatkowo pomieszczenia, którego okna wychodzą na salę sprzedażową, będące miejsce do obserwacji całego lokalu i miejscem pracy dodatkowych osób. 
Poziom -1, stanowi piwnica, która ze względu na swój dostęp i standard może służyć jako dodatkowa powierzchnia sprzedażowa lub magazyn. Jej funkcjonalność oraz powierzchnia (45 mkw) pozwalają na dowolne jej wykorzystanie.

Zapraszam po szczegóły oraz na prezentację!

MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas 🙂
.
Oferta nr 1910369 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 1910369
Typ oferty Lokal użytkowy
Rodzaj transakcji Wynajem
Cena 9 999 PLN
Cena za m2 33 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro Parter
Liczba pięter 5
Powierzchnia 300 m2
Powierzchnia działki 100 m2
Miejscowość Wrocław
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat Wrocław m.
Gmina Wrocław M.
Własność własność
Rok budowy 1998
Ogrzewanie co miejskie
Garaż brak
Położony w w mieście poza centrum

Film do Oferty