Działka budowlana, 5 920 m2, Kulin

Działka budowlana na sprzedaż, Kulin

Cena: 296 000 PLN

50 PLN/m2

Opis

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży działki o powierzchni prawie 6000 m2 , położonej w urokliwym KULINIE k. Środy Śląskiej.
Ta doskonała nieruchomość, położona w malowniczym otoczeniu, idealnie nadaje się pod inwestycję mieszkaniową oraz usługową. Oferowana działka posiada dostęp do niezbędnej infrastruktury, w tym drogi, kanalizacji oraz przyłączy energetycznych, co czyni ją idealnym miejscem do realizacji różnorodnych projektów.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, co stanowi doskonałe miejsce dla przyszłych mieszkańców oraz klientów usług. Jej bliskość do Środy Śląskiej oraz dogodne połączenia komunikacyjne z pobliskimi miastami stanowią dodatkowy atut.
Dzięki dużej powierzchni działki istnieje możliwość wybudowania zarówno mieszkań, jak i lokali usługowych, co pozwala na zróżnicowany rozwój inwestycji. Teren ten oferuje wiele możliwości, takich jak budowa nowoczesnych apartamentowców, biurowców, lub kompleksów handlowo-usługowych.
Nieruchomość spełnia wszystkie niezbędne warunki związane z planem zagospodarowania przestrzennego, co gwarantuje sprawną i efektywną realizację projektu. Jest to idealna okazja dla inwestorów poszukujących atrakcyjnych terenów pod rozwijające się projekty mieszkaniowe i komercyjne.
Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz omówienia szczegółów tej wyjątkowej oferty sprzedaży działki.
Nie przegapcie okazji, by zainwestować w rozwijającą się okolicę Kulinu odległej tylko 35 km od Wrocławia i przyczynić się do tworzenia nowego, atrakcyjnego miejsca dla mieszkańców oraz przedsiębiorców.

Opiekun oferty:
Mariusz Cybulski
+48 727908095


MALADA Home- nowoczesne pośrednictwo. Sprawdź nas 🙂
.
Oferta nr 740369 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 740369
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 296 000 PLN
Cena za m2 50 PLN
Powierzchnia 5 920 m2
Miejscowość Kulin
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Ulica/Osiedle ul. Główna
Powiat średzki
Gmina Środa Śląska
Własność inne
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie brak
Kształt działki prostokat
Położony w na wsi